Osiągnij więcej dzięki Creo.


PTC Creo to rozwiązanie, które pomaga szybciej i wydajniej projektować nowoczesne produkty, które spełniają rosnące wymagania dynamicznie zmieniającego się rynku odbiorców. Narzędzie to od lat stanowi bazę dla definiowania kompletnej, cyfrowej reprezentacji produktu.
Aplikacje PTC Creo 5.0 pozwalają tworzyć koncepcję wstępną wyrobu, budować jego geometrię na etapie konstrukcyjnym, analizować dane na podstawie symulacji funkcjonalnej, wspierają też cyfrową definicję procesów technologicznych.
PTC Creo 5.0 umożliwia przejście od najwcześniejszej fazy projektowania, poprzez wizualizację projektu w środowisku rzeczywistości rozszerzonej (AR), aż do stworzenia inteligentnych produktów, komunikujących się ze sobą w oparciu o technologię Internetu Rzeczy (IoT). Jest jedną z kluczowych technologii wspierających procesy cyfrowej transformacji.

Ty też zaufaj Creo i zyskaj - druga licencja 50% taniej!

Teraz przy zakupie jednej licencji Creo, drugą otrzymasz za pół ceny. Jeśli masz w planach powiększenie zespołu projektowego, albo chcesz, żeby większa liczba twoich pracowników mogła korzystać z Creo, dzięki tej ofercie zdobędziesz narzędzia, pozwalające zrealizować cele i odnieść sukces.
Dowiedz się więcej.

Zobacz, jak firmy z różnych branż rozwijają się dzięki oprogramowaniu Creo.

Metal Formers - lepsza jakość i czas projektowania krótszy o 66%.

Firma Metal Formers specjalizuje się w produkcji elementów blaszanych, oferując swoim klientom wyjątkowe i wydajne rozwiązania, pozwalające wprowadzać na rynek nawet najbardziej skomplikowane produkty.  Dzięki Creo zespół Metal Formers może skupić się na szybkiej produkcji i tworzeniu prototypów, znakomicie radząc sobie z takimi wyzwaniami jak krótkie terminy i oszczędność materiałów.Weinor - szybsza produkcja, niższe koszty.

Weinor to wiodący producent markiz i osłon chroniących przed słońcem, wiatrem i deszczem. Zobacz, jak rozwinęła się oferta firmy - od prostej i standardowej, do wysoko wyspecjalizowanych, konfigurowalnych i zaawansowanych technicznie produktów, wytwarzanych i wprowadzanych na rynek w krótszym czasie i przy niższych kosztach.BQ - zaawansowane technologicznie, inspirujące produkty.

Połączenie zalet modelowania bezpośredniego i parametrycznego skraca czas wprowadzenia produktu na rynek i pozwala szybko wdrażać innowacje.Valerio Cometti + V12 Design - kreatywność i innowacyjność w projektowaniu produktów najwyższej jakości.

Jednym z najtrudniejszych wyzwań, stojących przed firmą, był stały rozdźwięk pomiędzy stroną techniczną a  kreatywną projektów. Potrzebne było oprogramowanie, łączące precyzyjne narzędzia inżynierskie z twórczym podejściem projektantów. Creo okazało się najlepszym wyborem.                                                                                 © 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone. 3D PRO Sp. z o.o.
design by fast4net


YT Linkedin FB